ÜYE OLMADAN BAĞIŞ YAPABİLİRSİNİZ

Online bağış sayfamıza üye olarak bağış yapabildiğiniz gibi; üye olmadan da hızlı bir şekilde bağış yapabilirsiniz.

Üye olduğunuz taktirde eski bağış geçmişinizi görebilir ve vakfımızın faaliyetlerinden haberdar olabilirsiniz.

Bağış Sepetim

    Yapmak istediğiniz bağışları (kendi adınıza ve farklı kişiler adına) sepetinizde toplayıp kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Zekat Bilgilendirmesi

Zekât şartıyla gönderilen bağışlara ikinci bir şart kabul edilmemektedir.

Zekât hesabında toplanan meblağ sadece Kur’an’da belirtilen ihtiyaç sahipleri ve talebeler gibi sarf yerlerinde (ülkemizde ve dünyanın her yerinde) kullanılmaktadır.

Şartlı bağışlarınızı hayrat olarak kabul etmekteyiz ve belirttiğiniz yerlerde değerlendirmekteyiz.

Hüdâyi Bağışçı Hattı

Yurt dışı kurban, eğitim, mescit, zekât, erzak vb bağışlarınız için
0532 691 48 32 özel hattımızdan bizi direkt arayabilirsiniz.

Eğitim Bağışı
Eğitim Bağışı
TRY

Genel Bağış - Eğitim Bağışı

Kurulduğu günden bu yana yurt içinde eğitim faaliyetlerine ve öğrencilere desteklerine devam eden vakfımız, 1992 yılından bu yana Hüdâyi gönüldaşlarının kat­kıları ve işbirlikleri ile yurt dışında da eğitim faaliyetlerine destek olmaya başlamıştır.

Bu kapsamda özellikle soydaş ve akraba toplu­luklarımızın yaşadığı Balkanlar, Kafkasya, Orta Asya, Avrasya ve gönül coğrafyamız olan Afrika kı­tası olmak üzere 30’u aşkın ülke­deki eğitim faaliyetlerine destek olunmaktadır.

Hâlihazırda yurt içinde ve yurt dışında toplam 200’e yakın eğitim müessesesi ile işbir­liği yapılarak kreş, anaokulu, yetimhaneler, gençlik gelişim merkezleri, yaygın eğitim merkezleri, kültür merkezleri, akademiler, ilim meclisleri, araştırma merkezleri, öğrenci yurtları, Kur’an kursları, medreseler, İmam-Hatip ve dengi okullar, İlahiyat ve dengi fakülteler gibi farklı seviyelerdeki eğitim kurumlarımızda oku­yan öğrencilerin ve talebelerin barınma, iaşe vb. eğitim masrafları vakfımız aracılığıyla karşılanmaktadır.

4832’ye EĞİTİM yazıp kısa mesaj göndererek siz de 25 TL bağışta bulunabilirsiniz.


serbest-bagis-1