KREDİ KARTLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) 27 Ekim 2016 tarihinde iletilen talimatı gereği, kart hamillerinin açıkça talebinin bulunmadığı hallerde, bireysel banka kartı ve kredi kartlarının elektronik ticaret işlemlerine kapalı olarak üretilmesi ve konuyla ilgili BDDK tebliği öncesinde kart üretilmiş tüm kart hamillerinden de bu talebin toplanması gerekmektedir.

Söz konusu uygulama kapsamında 1 Ocak 2018 tarihine kadar, bu talebi alınmamış olan tüm bireysel kart müşterilerinin kredi kartları ile banka kartları 01.01.2018 tarihinde internet alışveriş işlemlerine kapatılacaktır.

01 Ocak 2018 tarihi sonrasında bireysel banka ve kredi kartlarınızın hem yurtiçi hem de yurtdışı internet alışveriş işlemlerine açık kalmasını talep ediyorsanız, bankalarınızın müşteri temsilcileriyle, şubeleriyle ve internet&mobil kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Banka
Bağış Sepetim

    Yapmak istediğiniz bağışları (kendi adınıza ve farklı kişiler adına) sepetinizde toplayıp kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Aşevi Bağışı - Bağış Sepeti
Aşevi Bağışı
TL

Genel Bağış - Aşevi Bağışı

Küçük bir aşevinde bir tas çorba ikramıyla başlayan yurt içi aşevi hizmetlerimiz, Hüdâyi Hazretleri’nin türbesinin de içinde yer aldığı Üsküdar’daki Aziz Mahmud Hüdâyi Camii külliyesinde bulunan aşevimizde ve dünyanın farklı coğrafyalarından yüzlerce öğrencinin eğitim aldığı İlmi Araştırmalar Merkezi – İLAM eğitim kurumunun da içinde yer aldığı Küçük Çamlıca Çilehane merkezimizde ve yurt içinde diğer eğitim kurumlarımızda devam etmektedir.

Yurt dışı aşevi hizmetlerimiz ise faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde bulunan Kur’an kurslarımızda, İmam-Hatip okullarımızda, yetimhanelerimizde vd. kurumlarımızda bulunan aşevlerinde her gün binlerce öğrenciye sıcak yemek çıkarılmak suretiyle devam etmektedir.

asevi-bagisi-1