KREDİ KARTLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) 27 Ekim 2016 tarihinde iletilen talimatı gereği, kart hamillerinin açıkça talebinin bulunmadığı hallerde, bireysel banka kartı ve kredi kartlarının elektronik ticaret işlemlerine kapalı olarak üretilmesi ve konuyla ilgili BDDK tebliği öncesinde kart üretilmiş tüm kart hamillerinden de bu talebin toplanması gerekmektedir.

Söz konusu uygulama kapsamında 1 Ocak 2018 tarihine kadar, bu talebi alınmamış olan tüm bireysel kart müşterilerinin kredi kartları ile banka kartları 01.01.2018 tarihinde internet alışveriş işlemlerine kapatılacaktır.

01 Ocak 2018 tarihi sonrasında bireysel banka ve kredi kartlarınızın hem yurtiçi hem de yurtdışı internet alışveriş işlemlerine açık kalmasını talep ediyorsanız, bankalarınızın müşteri temsilcileriyle, şubeleriyle ve internet&mobil kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Banka
Bağış Sepetim

    Yapmak istediğiniz bağışları (kendi adınıza ve farklı kişiler adına) sepetinizde toplayıp kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Filistin Yardımı - Bağış Sepeti
Filistin Yardımı
TL

Projeler - Filistin Yardımı

Dünyanın en büyük açık hava hapishanesi Gazze’de uzun süredir ambargo ve abluka altında, işgal altındaki topraklarına dönmek için mücadele eden Filistinli kardeşlerimiz hastane, ilaç, gıda, barınma, eğitim, elektrik, temiz içme suyu gibi ihtiyaçlarını güçlükle karşılıyor.

Kudüs ve Gazze şehirlerinde Gıda, Aşevi, Ramazan, Kurban, Yetim gibi farklı insani yardım projeleri gerçekleştiren vakfımız Filistinli kardeşlerimizi yalnız bırakmıyor.

“Filistin” başlığıyla oluşturduğumuz bağış seçeneğiyle bağışçılarımızın diledikleri miktarda gönderdiği yardımlar bölgedeki partner kuruluşlar aracılığıyla Filistinli kardeşlerimize ulaştırılıyor.


filistin-yardimi-1