KREDİ KARTLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) 27 Ekim 2016 tarihinde iletilen talimatı gereği, kart hamillerinin açıkça talebinin bulunmadığı hallerde, bireysel banka kartı ve kredi kartlarının elektronik ticaret işlemlerine kapalı olarak üretilmesi ve konuyla ilgili BDDK tebliği öncesinde kart üretilmiş tüm kart hamillerinden de bu talebin toplanması gerekmektedir.

Söz konusu uygulama kapsamında 1 Ocak 2018 tarihine kadar, bu talebi alınmamış olan tüm bireysel kart müşterilerinin kredi kartları ile banka kartları 01.01.2018 tarihinde internet alışveriş işlemlerine kapatılacaktır.

01 Ocak 2018 tarihi sonrasında bireysel banka ve kredi kartlarınızın hem yurtiçi hem de yurtdışı internet alışveriş işlemlerine açık kalmasını talep ediyorsanız, bankalarınızın müşteri temsilcileriyle, şubeleriyle ve internet&mobil kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Banka
Bağış Sepetim

    Yapmak istediğiniz bağışları (kendi adınıza ve farklı kişiler adına) sepetinizde toplayıp kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Nafile Kurbanı (Türkiye) - Bağış Sepeti
Nafile Kurbanı (Türkiye)
TL

Kurban Bağışı - Nafile Kurbanı (Türkiye)

Yurtiçi Nafile, Sadaka vb. kurbanların kesiminde Hüdâyi Hazretleri'nin türbesinin de içinde yer aldığı Üsküdar’daki merkezimizde hizmet verilmektedir.

Bağış sahiplerinin bizzat yerinde görerek veya vekâletleri alınarak kesilen kurban etlerinin bir kısmı aşevlerimizde binlerce kişiye sunulan yemeklerde, bir kısmı da İstanbul’da ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılan erzak paketleri içinde, vakfımıza bağlı kurs ve yurtlarda barınan öğrencilerin yemeklerinde kullanılmaktadır.

Yurt içi adak kurban fiyatları kurbanlıkların cinsine ve büyüklüğüne göre 700 ila 1500 TL arasında değişmektedir.

adak-kurban-bagis-1