KREDİ KARTLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) 27 Ekim 2016 tarihinde iletilen talimatı gereği, kart hamillerinin açıkça talebinin bulunmadığı hallerde, bireysel banka kartı ve kredi kartlarının elektronik ticaret işlemlerine kapalı olarak üretilmesi ve konuyla ilgili BDDK tebliği öncesinde kart üretilmiş tüm kart hamillerinden de bu talebin toplanması gerekmektedir.

Söz konusu uygulama kapsamında 1 Ocak 2018 tarihine kadar, bu talebi alınmamış olan tüm bireysel kart müşterilerinin kredi kartları ile banka kartları 01.01.2018 tarihinde internet alışveriş işlemlerine kapatılacaktır.

01 Ocak 2018 tarihi sonrasında bireysel banka ve kredi kartlarınızın hem yurtiçi hem de yurtdışı internet alışveriş işlemlerine açık kalmasını talep ediyorsanız, bankalarınızın müşteri temsilcileriyle, şubeleriyle ve internet&mobil kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Banka
Bağış Sepetim

    Yapmak istediğiniz bağışları (kendi adınıza ve farklı kişiler adına) sepetinizde toplayıp kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Afrika Yardımı - Bağış Sepeti
Afrika Yardımı
TL

Projeler - Afrika Yardımı

Ülke ve bölge şartı olmaksızın Hüdayi Vakfının insani ve sosyal yardım, din ve eğitim-kültür hizmetleri alanında faaliyetlerde bulunduğu bölgelerde yarı ve tam zamanlı olmak üzere gerçekleştirilen gıda yardımları, cami, mescid, kültür merkezi, yetimhane, Kur’an kursu inşaatı, yetimlerin ve Kur’an kurslarında okuyan Hafızların iaşe ve ibatesi, Kur’an vb. dini kitapların basımı ve dağıtılması gibi faaliyet gösterilen bu alanlardaki farklı projelerin finasmanı için oluşturulan ortak havuz hesabımıza sizler de dilediğiniz miktarda bağış yaparak katkıda bulunabilirsiniz.


afrika-yardimi-1