KREDİ KARTLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) 27 Ekim 2016 tarihinde iletilen talimatı gereği, kart hamillerinin açıkça talebinin bulunmadığı hallerde, bireysel banka kartı ve kredi kartlarının elektronik ticaret işlemlerine kapalı olarak üretilmesi ve konuyla ilgili BDDK tebliği öncesinde kart üretilmiş tüm kart hamillerinden de bu talebin toplanması gerekmektedir.

Söz konusu uygulama kapsamında 1 Ocak 2018 tarihine kadar, bu talebi alınmamış olan tüm bireysel kart müşterilerinin kredi kartları ile banka kartları 01.01.2018 tarihinde internet alışveriş işlemlerine kapatılacaktır.

01 Ocak 2018 tarihi sonrasında bireysel banka ve kredi kartlarınızın hem yurtiçi hem de yurtdışı internet alışveriş işlemlerine açık kalmasını talep ediyorsanız, bankalarınızın müşteri temsilcileriyle, şubeleriyle ve internet&mobil kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Banka
Bağış Sepetim

    Yapmak istediğiniz bağışları (kendi adınıza ve farklı kişiler adına) sepetinizde toplayıp kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İftar - Bağış Sepeti
İftar
TL

Ramazan - İftar

İftar, fidye ve fitre bağışlarınızla Ramazan ayında yurt içinde ve yurt dışında bulunan aşevlerimizde ve Kur’an kursları, medreseler, yetimhaneler gibi eğitim kurum­larımızda açılan iftar sofralarından yüz binlerce ihtiyaç sahibi ve talebe istifade etmektedir.

Ramazan ayı boyunca İstanbul’da başta Aziz Mahmud Hüdayi Hazretlerinin türbesinin de içinde yer aldığı Üsküdar’daki aşevimizde olmak üzere, Küçük Çamlıca, Ümraniye, Çekmeköy, Tuzla ve Gaziosmanpaşa’daki aşevlerimizde her akşam hayır sahiplerinin destekleriyle iftar sofraları kurulmaktadır.

 Yurt dı­şında ise Afrika, Asya, Balkanlar, Kafkasya, Orta Doğu, Uzak Doğu gibi farklı coğrafyalarda eğitim ve insani yardım faaliyetlerinde bulunduğumuz Türkiye dahil yaklaşık 40 ülkede iftar sofraları açılmakta, hazırladığımız kumanya paketleri ihtiyaç sahip­lerine dağıtılmaktadır.

Bir kişilik İftar bedeli 25 TL olup; bağışlarınızı bankalar, online bağış veya İFTAR, FİDYE, FİTRE kelimelerinden birini yazarak 4948 SMS hattımız aracılığıyla ulaştırarak dilediğiniz kişi kadar iftar verebilirsiniz.

 

iftar-bagisi-1