KREDİ KARTLARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) 27 Ekim 2016 tarihinde iletilen talimatı gereği, kart hamillerinin açıkça talebinin bulunmadığı hallerde, bireysel banka kartı ve kredi kartlarının elektronik ticaret işlemlerine kapalı olarak üretilmesi ve konuyla ilgili BDDK tebliği öncesinde kart üretilmiş tüm kart hamillerinden de bu talebin toplanması gerekmektedir.

Söz konusu uygulama kapsamında 1 Ocak 2018 tarihine kadar, bu talebi alınmamış olan tüm bireysel kart müşterilerinin kredi kartları ile banka kartları 01.01.2018 tarihinde internet alışveriş işlemlerine kapatılacaktır.

01 Ocak 2018 tarihi sonrasında bireysel banka ve kredi kartlarınızın hem yurtiçi hem de yurtdışı internet alışveriş işlemlerine açık kalmasını talep ediyorsanız, bankalarınızın müşteri temsilcileriyle, şubeleriyle ve internet&mobil kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Banka
Bağış Sepetim

    Yapmak istediğiniz bağışları (kendi adınıza ve farklı kişiler adına) sepetinizde toplayıp kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Yetim - Bağış Sepeti
Yetim
TL

Genel Bağış - Yetim

Yurt içinde ve yurt dışında baş­ta müesseselerimizde kalmakta olan yetimler olmak üzere vakfımız aracılığıyla tes­pit edilen yetimlere yönelik gıda, eğitim, nakdi yardım, kıyafet dağıtımı gibi projeler “Yetim” başlığıyla vakfımıza yapılan bağışlarla hayata ge­çirilmektedir. Bağışçılarımız “Ye­tim” başlığıyla oluşturduğumuz bu bağış kalemi aracılığıyla diledik­leri miktarda yardımda bulunarak yetimlere yönelik insani yardım çalışmalarımıza destek olabil­mektedir.

serbest-bagis-1